مشاوره و مدیریت تاسیسات الکتریکی ساختمانی و صنعتی

تاسیسات الکتریکی

مشاوره و مدیریت تاسیسات الکتریکی ساختمانی و صنعتی

تاسیسات الکتریکی ساختمان :

تاسیسات الکتریکی ساختمان شامل طراحی، مشاوره، اجرا و نظارت بر اجرا می‌باشد. هرکدام از این بخش ها خود شامل زیر مجموعه های مختلفی هستند که اصلی ترین بخش تاسیسات الکتریکی یک ساختمان را تشکیل می دهند. گروه مهندسین مشاور برق آسمان با تجربه دها پروژه ساختمانی در تمامی‌ امور توانایی ارائه خدمات را دارد. همکاری با پروژه های مسکونی و اداری‌-تجاری در بحث‌های نظارت، اجرا، طراحی و حتی مشاور‌ه ای نمایانگر تجربه بالا تیم برق این گروه می‌باشد.

از دیگر توانایی ‌های مهندسین این دفتر می‌توان به استفاده از بروز‌ترین نرم افزار‌های طراحیِ روشنایی و نرم افزار‌های طراحی ساختمانی اشاره کرد.

طراحی تاسیسات الکتریکی شامل بخش‌های زیادی می‌باشد. طراحی سیستم روشنایی، سیستم صاعقه گیر، طراحی تابلو ها، طراحی رایزر‌ها، چاه های ارت و … اصلی‌‌ترین بخش‌های طراحی تاسیسات الکتریکی ساختمان هستند. گروه آسمان با بهره گیری از به روز‌ترین نرم افزار‌های طراحی بهترین خدمات را به مشتریان و کارفرمایان عزیز ارائه می کند.

یکی‌ از شاخصه ‌های اصلی‌ که در تیم طراحی تاسیسات الکتریکی گروه مهندسین مشاور برق آسمان دیده می شود، تجربه اجرایی تیم طراحی است که کمک می‌کند  طرح ارایه شده در هنگام اجرا به هیچ مشکلی برخورد نکند. تیم طراحی گروه مهندسین مشاور برق آسمان این افتخار را دارد که با رعایت استاندارد‌های روز دنیا و استاندارد‌های مربوط به مبحث‌های نظام مهندسی‌، بهترین طرح  را ارایه کرده و در  اختیار مشتریان قرار دهد.

نظارت بر اجرا:

یکی‌ از اصلی‌‌ترین بحث‌هایی که در امر اجرا وجود دارد، اجرای صحیح تیم اجرایی است. با توجه به حساس بودن تاسیسات الکتریکی ساختمان که در صورت اجرای غیر صحیح (عدم رعایت نکات ایمنی تخصصی برق) می تواند خسارت جانی و مالی جبران ناپذری را برای کارفرما و مهندسین اجرایی به بار آورد.

حضور یک ناظر به عنوان ناظر مقیم یا ناظر غیر مقیم در پروژه‌های ساختمانی امری ضروری است، تیم گروه مهندسین مشاور برق آسمان با تجربه بالای خود و اطلاعات بالا از مسائل فنی‌ توانایی ارائه خدماتی از قبیل: نظارت بر اجرا، نظارت بر تیم اجرای، نظارت بر طرح و… را  به مشتریان و کارفرمایان دارد.


مشاوره پیش از ساخت:

یکی‌ از مهمترین قسمت ها در امر ساخت و ساز بحث مشاوره‌ای است. گاهی‌ دیده شده است که کارفرمایان عزیز به دلیل عدم دانش کافی‌ درباره مسائل فنی‌ با تیم‌های طراحی خود به مشکلات برخورده اند. تیم مشاوره‌ای گروه مهندسین مشاور برق آسمان این اطمینان را می دهد که با دانش بروز و تجربه خود از به وجود آمدن این دست مشکلات جلوگیری کند.

اجرا:

در کنار تمامی‌ مراحل آنچه که باعث نتیجه ای خوب و مناسب در تاسیسات الکتریکی میشود، تیم اجرایی با تجربه و ماهر است. تیم اجرایی گروه آسمان با تجربه بیش از 10 سال کار اجرایی به کارفرمایان عزیز این اطمینان را می دهد که به بهترین نحو و با کمترین تاخیر یا حتی خطا پروژه را اجرایی کنند. تمامی‌ پروژه‌های که تیم اجرایی گروه مهندسین مشاور برق آسمان در طول این چند سال انجام داده است، نمایانگر تجربه بالا در امر اجرا است. تیم اجرایی گروه مهندسین مشاور برق آسمان همیشه رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان عزیز را سر لوحه خود قرار داده است.

انجام کلیه امور پیمانکاری تاسیسات الکتریکی ساختمانی و صنعتی با نازلترین قیمت و با نظارت مهندسین نظام مهندسی تا پایان کار

  • محاسبات و اجرای سیم و کابل ها
  • عیب یابی برق کشی تک فاز و سه فاز
  • اجرا و تست سیستم ارتینگ و صاعقه گیر
  • اجرای سیستم اعلام حریق
  • طراحی تابلوهای فشار ضعیف و متوسط
  • نصب دوربین های مدار بسته و دزدگیر
  • نورپردازی کناف و نمای ساختمان

 

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تماس با ما