خدمات

تاسیسات الکتریکی

مشاوره و مدیریت تاسیسات الکتریکی ساختمانی و صنعتی

انجام کلیه امور پیمانکاری تاسیسات الکتریکی ساختمانی و صنعتی با نازلترین قیمت و با نظارت مهندسین نظام مهندسی تا پایان کار

بیشتر بدانید

فروشگاه تجهیزات حفاظتی و امنیتی

در دنیای امروز سیستم های نظارت تصویری مهمترین نقش در حفظ امنیت و حراست از اماکن را دارند. ایجاد امنیت بارز ترین نتیجه داشتن یک سیستم نظارت تصویری با کیفیت است.

بیشتر بدانید
تابلو خازنی

بانک خازنی جهت اصلاح ضریب قدرت و کاهش هزینه های مصرف انرژی

در در اکثر مراکز صنعتی ، کارخانجات بزرگ و کوچک، مجتمع های اداری، تجاری، هتل ها، بیمارستانها و موارد مشابه جهت محافظت از تجهیزات و صرفه جویی در هزینه های انرژی استفاده از تابلو های خازنی توصیه میشود

بیشتر بدانید

هوشمند سازی ساختمان

سیستم های هوشمند و انواع هوشمند سازی : سیستم هایی که فناوری پیشرفته ای داشته و نسبت به جهان اطراف خود واکنشی توام با ادراک دارند را سیستم های هوشمند می نامند. سیستم های هوشمند در حوزه های خود بر تعامل با کاربرانی از نوع بشر و تغییرات و پویایی محیط های اجتماعی و فیزیکی تمرکز دارند. ربات های امروزی دستگاه مستقلی هستند که می توانند محیط اطراف شان را درک کنند و اهداف خاصی را دنبال نمایند. سیستم های هوشمند را می توان به گونه های مختلفی مانند برنامه های تشخیص چهره، تعیین هویت خرید اختصاصی آمازون (Amazon) و یا جاروبرقی خودکار رومبا مشاهده نمود.

بیشتر بدانید
نورپردازی

طراحی و اجرای نورپردازی داخلی و خارجی

ورپردازی نقاط مختلف بنا اعم از نمای ساختمان، نمای داخلی و حیاط امر مهمی است که تاثیر به سزایی در زیبایی و حتی کاربرد این فضاها می‌گذارد. نور و سایه دو عامل بصری با نقش پررنگ هستند که به کارگیری درست آن‌ها، می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی ایجاد کند.

بیشتر بدانید
earthing system

محاسبات و طراحی بهینه سیستم حفاظت زمین (Earthing)

سيستم ارت بمنظور حفاظت افراد، دستگاهها و تجهيزات و همچنين طرز کار صحيح تجهيزات ميکروپروسسوري و مخابراتي در برابر موج صاعقه، اضافه ولتاژها گذرا، بارهاي الکترواستاتيک و جريانهاي اتصال کوتاه ايجاد گرديده و وظيفه اصلي آن انتقال بهينه اين ولتاژها و جريانهاي بالا به مقاومت بدنه زمين (که داراي مقاومت الکتريکي بسيار پائيني است) مي باشد.

بیشتر بدانید

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید اطلاعات تماس